Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
По какому из предметов необходимо организовать факультативные занятия в школе?
Всего 49 человек
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 189 человек

Расписание факультативных занятий

Дата: 11 июля 2016 в 20:48, Обновлено 19 апреля в 23:44

РАСКЛАД

 факультатыўных заняткаў  на ІІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Назва

Прадмет

Клас

Час правядз.

Настаўнік

панядзелак

Уводзіны ў педагагічную прафесію

-

10

08.00-08.45

Сенкевіч Г.М.

Падарожжа з матэматыкай

матэм.

6

08.00-08.45

Войшніс А.С.

Геаграфічнае краязнаўства

геаграфія

8

08.00-08.45

Міцкевіч В.В.

Язык родной…./ АБЖ

руск.мова

13.15-14.00

Бінкевіч  Т.А.

Польская мова

польск.

13.15-14.00

Гарбіна Т.І.

Матэматычная вясёлка

матэм.

3а,

14.10-14.55

Барко С.М.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

-

8

14.10-14.55

Вусік У.А.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

-

6

15.05-15.50

Вусік У.А.

Простыя рашэнні складаных задач

фізіка

9

15.05-15.50

Кашлей А.В.

Абаг.факульт. курс ”Паўтараем матэматыку”

матэм.

9

15.05-15.50

Уланоўская Ю.В.

серада

Абаг. факульт. курс па матэматыцы

матэм.

10

8.55-9.40

Сенкевіч Г.М.

Юны даследчык

-

13.15-14.00

Катовіч Л.П.

Язык родной…./ АБЖ

-

4

13.15-14.00

Барко Т.Р.

Русск.язык:обобщающий факультативный курс

руск.мова

9

14.10-14.55

Сакалоўская Г.Ч.

чацвер

Матэматычная вясёлка

матэм.

1

12.45-13.20

Барко С.М.

Язык родной…./ АБЖ

13.15-14.00

Варанец І.М.

Абаг. факульт. курс па матэматыцы

матэм.

10

8.55-9.40

Сенкевіч Г.М.

Развіваючая інфарматыка

інфарм.

13.15-14.00

Войшніс А.С.

Юны даследчык

-

13.15-14.00

Герасімчык Л.А.

“Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов”

руск.мова

6

15.05-15.50

Улевіч Г.Р.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

-

9

15.05-15.50

Вусік У.А.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

-

7

14.10-14.55

Вусік У.А.

Абагульн. факультат. занят. па прадмеце “Фізіка”

фізіка

10

15.05-15.50

Кашлей А.В.

Гуляем у футбол

фіз.к. і зд.

7,8

15.05-15.50

Балінскі А.І.

Матэматычная вясёлка

матэм.

2а,б

13.15-14.00

Барко С.М.

пятніца

Юны даследчык

-

1

13.15-14.00

Чучва Ч.Д.

субота

Абаг.факультатыўны курс па хіміі

хімія

10

9.05-9.50

10.00-10.45

Вусік У.А.

Абаг. факульт. курс па гіст.Беларусі

гісторыя

11

9.05-9.50

Дамшэвіч А.Р.

Абаг. факульт. курс па гіст.Беларусі

гісторыя

9

10.00-10.45

Дамшэвіч А.Р.

Абаг. факульт. курс па гіст.Беларусі

гісторыя

10

10.55-11.40

Дамшэвіч А.Р.

График работы спортивного зала во 2 полугодии 2017/2018 уч.г.

понедельник

8.00-15.30

15.40-17.10

19.00-20.30.

проведение уроков и ЧЗС

спортивно-оздоровительные мероприятия,занятия групп по л/атл.

Кружок "Олимпийские надежды"

учителя физической

культуры и здоровья, тренер ДСЮШОР,

Козловский Т.Е.

вторник

8.00-15.30

15.40-17.10

18.30-20.30

проведение уроков и ЧЗС

спортивно-оздоровительные мероприятия,занятия групп по л/атл

секция по спортивным играм.

учителя физической

культуры и здоровья, тренер ДСЮШОР,

Балинский А.И.

среда

8.00-15.30

15.40-17.10

19.00-20.30.

проведение уроков и ЧЗС

спортивно-оздоровительные мероприятия,занятия групп по л/атл.

занятия по подготовке к предстоящим соревнованиям

учителя физической

культуры и здоровья, тренер ДСЮШОР,

Козловский Т.Е.

четверг

8.00-15.30

15.40-17.10

18.30-20.30

проведение уроков и ЧЗС

спортивно-оздоровительные мероприятия,занятия групп по л/атл.

секция по спортивным играм.

учителя физической

культуры и здоровья, тренер ДСЮШОР,

Балинский А.И.

пятница

8.00-15.30

15.40-17.10

проведение уроков и ЧЗС

спортивно-оздоровительные мероприятия,занятия групп по л/атл.

учителя физической

культуры и здоровья, тренер ДСЮШОР,

суббота

9.00-10.35

10.40-13.30

проведение ЧЗС, работа спортивных кружков

работа спортивных кружков,занятия групп по л/атл.

учителя физической

культуры и здоровья, тренер ДСЮШОР,

                 Приглашаем всех ребят к активным занятиям физической культурой и спортом!

Графік работы гурткоў і спартыўных секцый, якія працуюць у мікрараёне  ДУА

“Беняконская СШ” у другім паўгоддзі 2017/2018 н.г.

Назвы гурткоў, спартыўных

секцый

класы

Кіраўнік

Дата,час

правядзення

Месца

правядзення

Група ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

5-6кл.

(10 вуч.)

Талчкоў А.І.

панядзелак

14.30-16.45

Спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Група ПП-1 па лёгкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

3-4 кл.

(12вучн.)

Казлоўскі Т.Я.

панядзелак

13.30.-15.00.

Спартыўная

зала

 Група ПП (1) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

2-4 кл( 14 вучняў)

Талчкоў А.І.

аўторак

13.30-15.05

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

  Гурток

  “Юныя дараванні”

1-4 кл.

( 20 вучн.)

Катовіч Л.П.

Аўторак

                13.30-14.15

Кабінет 2 б кл.

Турыстычны гурток

“Компас”

(Радунскі цэнтр турызму,экалогіі і краязнаўства)

7-9 кл.

(15 вучняў)

Балінскі А.І.

аўторак

14.30-16.30

Спартыўная пляцоўка, малая спартыўная зала

Спартыўныя гульні

8-11кл.

(20вучняў)

Балінскі А.І.

аўторак

18.00-20.30

Спартыўная

зала

Група ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

5-6кл. (10вуч.)

Талчкоў А.І.

серада

14.30-16.45

Спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Гурток “Юны экскурсавод”

7-8 кл.

(12 вуч.)

Барэйша Г.Я.

серада

                15.20-17.05

Музей школы,

кабінет гісторыі

Група НП-1 па  лёгкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

3-4кл.        ( 12 вучн.)

Казлоўскі Т.Я.

серада

13.30.-15.00.

Спартыўная

зала

Танцавальны гурток

“Радасць”

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

(Беняконскі ЦКіА)

5-8 кл.

Лісоўская Н.С.

Серада

18.00-20.00

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

Гурток сольнага выканання “Розовый фламинго”

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

7-9 кл.

Лісоўская Н.С.

Серада

16.00-18.00

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

 Група НП (1) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

2-4 кл. (14вучняў)

Талчкоў А.І.

чацвер

               13.30-15.05

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Гурток “Мір прэзентацыі і фільма”

7-11кл.

(15 вучн.)

Войшніс А.С.

Чацвер

             15.20-16.05

Кабінет

інфарматыкі

Вакальны гурток “Квінта”

2-10 кл.( 12 вучн.)

Жылінская В.А.

Чацвер

15.20.-17.05

Актавая зала

 Турыстычны гурток

“Компас”

( Радунскі цэнтр турызму,экалогіі і краязнаўства)

7-9 кл.

(15 вучн.)

Балінскі А.І.

Пятница 

                   15.20.-17.20

Спартыўная зала, спортгарадок

Спартыўныя гульні

8-11 кл.

Балінскі  А.І.

Чацвер

                18.00-20.30

Спартыўная

зала

Тэатральна-музычны гурток “Купалінка”

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

7-10 кл.

Лісоўская Н.С.

Чацвер

                    17.00-19.00

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

Група НП-1 па лёгкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

3-4 кл. Казлоуски Т.Я.

пятница

                13.30.-15.00.

  Гурток

  “Юныя дараванні”

1-4 кл.

( 20 вучн.)

Катовіч Л.П.

Пянітца

                    13.30-14.15

Кабінет 2 б кл.

Група ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

5-6кл.

( 10 вуч.)

Талчкоў А.І.

Пятніца

14.30-16.45

Спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Гурток эстрадных спеваў

(Больцініцкі СДК)

7-11 кл.

Бенкевіч І.В.

Пятніца

                    17.00-19.00

Больцініцкі

СДК

Студыя вядучых

“Фантазія”

(Беняконскі ЦКіА)

9-11 кл.

Конан Ю.Г.

Пятніца

                    16.00-18.00

(Беняконскі ЦКіА)

Гурток “ Юны кнігалюб”

6-7 кл.

(12 вучн.)

Тупко Л.Л.

субота

                   9.50.-11.35

Бібліятэка

Гурток

”Алімпійскія надзеі”

7-11 кл.

(15 вучн.)

Казлоўскі Т.Я.

Панядзелак

                  19.00.-20.30.

Спартыўная зала

Гурток “Здаравячок”

2-9 кл.

(15 вучн.)

Балінскі А.І.

Субота

                    10.40-11.25

Малая спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Стралковы гурток

“Снайпер”

6-9 кл.

(15 вучн.)

Балінскі А.І.

Субота

                   11.20-12.50

Спартыўная

зала

Гурток дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва

“Мастацтва рукадзелля”

4-7 кл.

( 12 вучн.)

Балінская С.В.

Субота

                   9.50-11.35

Кабінет 3 б кл.

Шашачны гурток

”Цуда шашкі”

4-10 кл.

( 15 вучн.)

Казлоўскі Т.Я.

Субота

                     9.00-9.45

Кабінет 2 а кл.

 Танцавальны гурток

 “Камета”

4-9 кл.

( 22 вучн.)

Жылінская В.А.

Субота

                   9.50-11.20

Актавая

зала

 Група ПП (1) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

2-4 кл

( 14 вучняў)

Талчкоў А.І.

субота

                  10.00-12.15

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Гурток мастацкага чытання “ Ветразь”

(Беняконскі ЦКіА)

5-8 кл.

Конан Ю.Г.

Субота

                    12.00-15.00

(Беняконскі ЦКіА)

Гурток дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва

“Планета волшебства”

(Беняконскі ЦКіА)

3-6 кл.

Конан Ю.Г.

Субота

                   15.00-17.00

(Беняконскі ЦКіА)

Аматарскае аб’яднанне

“Экоша”

(Беняконскі ЦКіА)

2-5 кл.

Лісоўская Н.С.

Апоўшняя субота

месяца

(Беняконскі ЦКіА)

Драматычны гурток

(Больцініцкі СДК)

7-11 кл.

Бенкевіч І.В.

Нядзеля

                    14.00-16.00

Больцініцкі СДК

Гурток гульнёвай творчасці

“Новае пакаленне”

(Беняконскі ЦКіА)

5-11 кл.

Лісоўская Н.С.

Нядзеля

                    12.00-14.00

(Беняконскі ЦКіА)

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.