Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Голосование
По какому из предметов необходимо организовать факультативные занятия в школе?
Всего 44 человека
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 183 человека

График работы объединений по интересам и спортивных секций

Дата: 13 мая 2016 в 16:34, Обновлено 14 сентября в 16:01
Автор: Вусик В. А.

Графік правядзення  заняткаў cпартыўных секцый

у першым паўгоддзі 2018/19 н.г.

Назва

аб’яднання

Дзень правядзення

Час правядзення

Месца правядзення

педагог

1.Група пачатковай падрыхтоўкі ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

2.Вучэбна-трэніроўчая группа ( ВТГ) па легкай атлетыцы

Панядзелак

14.30-16.45

17.00-19.15

Спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Талчкоў А.І.

Талчкоў А.І.

Група ПП(2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

Панядзелак

13.45-15.15

Спартыўная

зала

Казлоўскі Т.Я.

 1.Група ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

2. Вучэбна-трэніроўчая группа ( ВТГ) па легкай атлетыцы

Аўторак

13.30-15.05

17.00-19.15

Спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Талчкоў А.І.

Талчкоў А.І.

Група ПП (1) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

Серада

12.45-14.15

Спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Талчкоў А.І.

Група ПП(2) па лёгкай атлетыкі

(ДЮСШАР)

Серада

13.45-15.15

.

Спартыўная

зала

Казлоўскі Т.Я.

 Заняткі па падрыхтоўцы да спаборніцтваў

Серада

19.00-20.30

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Казлоўскі Т.Я.

 1.Група ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

 2.Вучэбна-трэніроўчая группа ( ВТГ) па легкай атлетыцы

Чацвер

               13.30-15.10

17.00-19.15

Спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Талчкоў А.І.

Талчкоў А.І.

 Група ПП(2) па лёгкай атлетыкі

(ДЮСШАР)

Пятніца

13.45-15.15

.

Спартыўная

зала

Казлоўскі Т.Я.

1.Група ПП (1) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

2..Вучэбна-трэніроўчая группа ( ВТГ) па легкай атлетыцы

Пятніца

12.45-14.15

17.00-19.15

Спартыўная зала, спартыўная пляцоўка

Талчкоў А.І.

Талчкоў А.І.

 Група ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

Субота

                 

10.00-12.15

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Талчкоў А.І.

Графік работы абяднанняў па інтарэсах,

якія працуюць у  ДУА “Беняконская СШ”

у першым паўгоддзі 2018/19 н.г.

Назва аб'яднання

Месца правядзення

Кіраўнік

Дзень тыдня  

гадзіны

правядзення

1.Аб’яднанне “ Цуда-шашкі”

Кабінет 4 а класа

Казлоўскі Т.Я.

Субота

9.00-10.30

2.Аб’яднанне “ Алімпійскія надзеі”

Спартыўная зала

Казлоўскі Т.Я.

Панядзелак

19.00-20.30

3. Краязнаўчае аб’яднанне

 “Вытокі ”

Кабінет

гісторыі

Дамшэвіч А.Р.

Пятніца

15.40-17.10

4. Спартыўнае аб’яднанне “ Снайпер”

Спартыўная зала

Дамшэвіч А.Р.

Аўторак

15.40-17.10

5.Спартыўнае аб’яднанне “Настольны тэніс”

Малая спартыўная зала

Муліца Д.В.

Субота

12.05-13.35

6.Мастацкае аб’яднанне “Камета”

 Актавая зала

Панкратава В.А.

Чацвер

13.45-15.15

7. Мастацкае аб’яднанне

«Квінта»

Актавая зала

Панкратава В.А.

Серада

14.50-15.35

8. Мастацкае аб’яднанне

«Квінта»

Актавая зала

Панкратава В.А.

Субота

12.15-13.00

9. Мастацкае аб’яднанне “Камета”

Актавая зала

Панкратава В.А.

Субота

9.25-10.55

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.