Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Мы растем! Спасибо вам!
Голосование
По какому из предметов необходимо организовать факультативные занятия в школе?
Всего 36 человек
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 179 человек

График работы кружков и спортивных секций

Дата: 13 мая 2016 в 16:34, Обновлено 6 ноября 2017 в 10:33
Автор: Вусик В. А.
                                         

  Графік работы гурткоў і спартыўных секцый, якія працуюць у мікрараёне  ДУА “Беняконская СШ”

у першым паўгоддзі 2017/18 н.г.

Назвы гурткоў, спартыўных

секцый

класы

Кіраўнік

Дата,час

правядзення

Месца

правядзення

Група ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

5-6кл.

( 10 вуч.)

Талчкоў А.І.

панядзелак

14.30-16.45

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Гурток "Олимпийские надежды"(волейбол)

8-11 кл.( 15 вучн.)

Казлоўскі Т.Я.

панядзелак

19.00-20.30

Спартыўная

зала

 Група ПП (1) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

2-4 кл( 14 вучняў)

Талчкоў А.І.

аўторак

13.30-15.05

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

  Гурток

  “Юныя дараванні”

1-4 кл.

( 20 вучн.)

Катовіч Л.П.

Аўторак

                13.30-14.15

Кабінет 2 б кл.

Турыстычны гурток

“Компас”

( Радунскі цэнтр турызму,экалогіі і краязнаўства)

7-9 кл.( 15 вучняў)

Балінскі А.І.

аўторак

14.30-16.30

Спартыўная пляцоўка,малая спартыўная зала

Спартыўныя гульні

8-11кл.

( 20 вучняў)

Балінскі А.І.

аўторак

18.00-20.30

Спартыўная

зала

Група ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

5-6кл.( 10 вуч.)

Талчкоў А.І.

серада

14.30-16.45

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Гурток “Юны экскурсавод”

7-8 кл.(12 вуч.)

Барэйша Г.Я.

серада

                15.20-17.05

Музей школы,

кабінет гісторыі

Заняткi па падрыхтоуцы да спаборнiцтвау

8-11 кл.

Казлоўскі Т.Я.

серада

19.00-20.30

Спартыўная

зала

Танцавальны гурток

“Радасць”

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

( Беняконскі ЦКіА)

5-8 кл.

Лісоўская Н.С.

Серада

18.00-20.00

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

Гурток сольнага выканання “Розовый фламинго”

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

7-9 кл.

Лісоўская Н.С.

Серада

16.00-18.00

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

 Група ПП (1) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

2-4 кл.( 14 вучняў)

Талчкоў А.І.

чацвер

               13.30-15.05

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Гурток “Мір прэзентацыі і фільма”

7-11кл.

( 15 вучн.)

Клімук А.С.

Чацвер

             15.20-16.05

Кабінет

інфарматыкі

Вакальны гурток “Квінта”

2-10 кл.( 12 вучн.)

Панкратава В.А.

Чацвер

15.20.-17.05

Актавая зала

 Турыстычны гурток

“Компас”

( Радунскі цэнтр турызму,экалогіі і краязнаўства)

7-9 кл.

( 15 вучн.)

Балінскі А.І.

Пятница 

                   15.20.-17.20

Спартыўная зала,спортгарадок

Спартыўныя гульні

8-11 кл.

Балінскі  А.І.

Чацвер

                18.00-20.30

Спартыўная

зала

Тэатральна-музычны гурток “Купалінка”

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

7-10 кл.

Лісоўская Н.С.

Чацвер

                    17.00-19.00

Беняконскі цэнтр культуры і адпачынку

  Гурток

  “Юныя дараванні”

1-4 кл.

( 20 вучн.)

Катовіч Л.П.

Пятніца

                    13.30-14.15

Кабінет 2 б кл.

Група ПП (2) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

5-6кл.

( 10 вуч.)

Талчкоў А.І.

Пятніца

14.30-16.45

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Гурток эстрадных спеваў

(Больцініцкі СДК)

7-11 кл.

Бенкевіч І.В.

Пятніца

                    17.00-19.00

Больцініцкі

СДК

Студыя вядучых

“Фантазія”

( Беняконскі ЦКіА)

9-11 кл.

Конан Ю.Г.

Пятніца

                    16.00-18.00

( Беняконскі ЦКіА)

Гурток “ Юны кнігалюб”

6-7 кл.

( 12 вучн.)

Тупко Л.Л.

субота

                   9.50.-11.35

Бібліятэка

Гурток

”Алімпійскія надзеі”

5-7 кл.

( 16 вучн.)

Казлоўскі Т.Я.

Субота

                  13.00-14.30

Спартыўная зала

Гурток “Здаравячок”

2-9 кл.

( 15 вучн.)

Балінскі А.І.

Субота

                    10.40-11.25

Малая спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Стралковы гурток

“Снайпер”

6-9 кл.

( 15 вучн.)

Балінскі А.І.

Субота

                   12.20-13.50

Спартыўная

зала

Гурток дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва

“Мастацтва рукадзелля”

4-7 кл.

( 12 вучн.)

Балінская С.В.

Субота

                   9.50-11.35

Кабінет 3 б кл.

Шашачны гурток

”Цуда шашкі”

4-10 кл.

( 18 вучн.)

Казлоўскі Т.Я.

Субота

                     9.00-9.45

Кабінет 2 а кл.

 Танцавальны гурток

 “Камета”

4-9 кл.

( 22 вучн.)

Панкратава В.А.

Субота

                   9.50-11.20

Актавая

зала

 Група ПП (1) па легкай атлетыцы

(ДЮСШАР)

2-4 кл

( 14 вучняў)

Талчкоў А.І.

субота

                  10.00-12.15

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

 Секцыя лёгкай атлетыкі

( ДЮСШ АР)

5-8 кл.

(8 вучн.)

Казлоўскі Т.Я.

Пятница

                   13.30.- 15.00.

Спартыўная зала,спартыўная пляцоўка

Гурток мастацкага чытання  “Ветразь”

( Беняконскі ЦКіА)

5-8 кл.

Конан Ю.Г.

Субота

                    12.00-15.00

( Беняконскі ЦКіА)

Гурток дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва

“Планета волшебства”

(Беняконскі ЦКіА)

3-6 кл.

Конан Ю.Г.

Субота

                   15.00-17.00

(Беняконскі ЦКіА)

Аматарскае аб’яднанне

“Экоша”

(Беняконскі ЦКіА)

2-5 кл.

Лісоўская Н.С.

Апоўшняя субота

месяца

(Беняконскі ЦКіА)

Драматычны гурток

(Больцініцкі СДК)

7-11 кл.

Бенкевіч І.В.

Нядзеля

                    14.00-16.00

Больцініцкі СДК

Гурток гульнёвай творчасці

“Новае пакаленне”

(Беняконскі ЦКіА)

5-11 кл.

Лісоўская Н.С.

Нядзеля

                    12.00-14.00

(Беняконскі ЦКіА)

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.